ECA Kombi Fiyatları Ne Kadar?

Eca Kombileri yoğuşmalı ve elektrikli kombiler olarak iki ayrılmaktadır. Makalemizi inceleyerek Eca Kombi çeşitleri hakkındaki bilgileri ve Eca Kombi Fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.
Kombi Fiyatları

Kombi Fiyatı Hesaplama
Hesaplanan fiyatlar tahmini fiyatlardır. Daha net kombi ücretleri için size en yakın kombi servisleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Kombi fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Kombi, insanların son yıllarda ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamak için kullandığı bir cihazdır. Birçok farklı kombi markası vardır. Ancak biz size bu yazımızda ECA Kombiler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Eca Kombiler Yoğuşmalı ve Elektrikli olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Yoğuşmalı kombiler arasında Confeo Premix, Proteus Premix, Calora Premix ve Citius Premix yer almaktadır. Elektrikli türde ise Arceus yer almaktadır. Eca markasının tüm bu kombi modelleri hakkındaki bilgiler ve Eca Kombi Fiyatları hakkındaki bilgiler makalemizin devamında yer almaktadır.

Eca Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Eca yoğuşmalı kombi modelleri arasında yer alan Confeo Premix, Proteus Premix, Calora Premix ve Citius Premix modellerinin fiyatları hakkında bilgi alabilmek için ECA yetkili servisleriyle ya da Eca kombi satışı yapan firmalar iletişime geçmelisiniz. Çünkü Eca Kombi fiyatları birçok farklı nedenden dolayı sürekli olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenler arasında döviz kurlarındaki dalgalanmalar, kombilerin özellikleri, verimi, kapasitesi, üretim yılı, garanti süresi ve ek durumlar gibi çeşitli etkenler yer almaktadır. Ancak firmalara gitmeden ECA kombi fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz, ECA sitesini ziyaret ederek size en yakın olan şubelerin iletişim numaralarını bulabilir ve bu numaralardan irtibata geçerek fiyatlar hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Confeo Premix

ECA yoğuşmalı kombi modellerinden biri olan Confeo Premix, Doğalgaz ve LPG ile çalışmaktadır. Hermetik baca tipini sahip olan bu kombide LCD ekran yer almaktadır. Kapasitesi 24-30-35 kW kapasitesinde modelleri olan bu kombinin fiyatları yaklaşık olarak şu şekildedir.

 • 24 kW Kapasitesindeki Confeo Premix fiyatı 10.000 ₺
 • 30 kW kapasitsindeki Confeo Premix Eca kombi fiyatı yaklaşık olarak 11.000 ₺
 • 35 kW kapasitesindeki Confeo Premix fiyatı yaklaşık olarak 12.000 ₺’dir.

Proteus Premix

Protues Premix, Eca kombi modellerinden bir tanesidir. 24-28-30-35-42-45 kW’lık kapasite seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Çift eşanjörlü, Hermetik kombi, LCD ekran, Doğalgaz ve LPG ile çalışabilme gibi çeşitli özelliklerine sahiptir. Bu kombide 16 farklı emniyet sistemi, oda termostatları ile Andoid ve IOS işletim sistemlerindeki bir uygulama ile kontrol edilebilmektedir. Proteus Premix Eca Kombi Fiyatları şu şekildedir.

 • 24 kW Kapasitesindeki Proteus Premi kombinin fiyatı 8.500 ₺ civarındadır.
 • 28 kW Kapasitesindeki Proteus Premi kombinin fiyatı 9.500 ₺ civarındadır.
 • 30 kW Kapasitesindeki Proteus Premi kombinin fiyatı 10.500 ₺ civarındadır.
 • 35 kW Kapasitesindeki Proteus Premi kombinin fiyatı 11.000 ₺ civarındadır.
 • 42 kW Kapasitesindeki Proteus Premi kombinin fiyatı 11.500 ₺ civarındadır.
 • 45 kW Kapasitesindeki Proteus Premi kombinin fiyatı 12.00 ₺ civarındadır.

Calora Premix

Eca yoğuşmalı kombi modellerinden biri olan Calora Premix doğalgaz ve lpg kullanımına uygun olarak üretilmektedir. Hermetik teknolojisiyle üretilen bu kombide LCD ekran yer almaktadır. Çift eşanjörlü olan bu kombi 24 kW kapasitesindedir. 49 dB seviyesinde sessiz çalışma özelliğine sahiptir. A enerji sınıfı içerisinde yer alan bu kombi donmaya karşı korumalı bir sisteme sahiptir. Oda termostatları sayesinde Andorid ve IOS işletim sistemlerine kuracağınız bir uygulama yardımıyla kombinin kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz. Calora Premix Eca Kombi Fiyatları yaklaşık olarak 8.000 ₺’dir.

Citius Premix

Citius Premix, doğalgaz yardımıyla bulunduğu ortamın sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını karşılayabilen bir kombidir. Eca kombi modellerinden biri olan bu kombi Hermetik teknolojisi ile üretilmiştir. Çift eşanjöre sahip olan bu kombi LCD ekranı sayesinde kolay kullanım özelliğine sahiptir. Ayrıca 24 ve 28 kW kapasitesinde, A enerji sınıfı verimliliğine, sessiz çalışma özelliğine, oto termostatları ile akıllı telefonlardan kontrol edilebilme özelliğine sahiptir.

 • 24 kW kapasitesindeki Citius Premix kombinin fiyatı 7.500 ₺ civarındadır.
 • 28 kW kapasitesindeki Citius Premix kombinin fiyatı 8.500 ₺ civarındadır.

Eca Elektrikli Kombi Fiyatları

Eca kombi markalarının elektrikli olan tek bir modeli vardır. Bu modelde Arceus’dur. Arceus Eca Kombi çift eşanjörlü olup elektrik ile çalışmaktadır. 12 – 15 – 18 – 24 – 27 kW’lık kapasite seçeneklerine sahip olan bu kombi, 38 dB sessiz çalışma özelliğine, yüksek modülasyon oranına, çift NTC sistemi sayesinde daha hassas ve güvenli sıcaklık kontrolü gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Arceus ECA Kombi Fiyatları şu şekildedir.

 • 12 kW Arceus kombi fiyatı 7.000 ₺ civarındadır.
 • 15 kW Arceus kombi fiyatı 7.500₺ civarındadır.
 • 18 kW Arceus kombi fiyatı 8.000 ₺ civarındadır.
 • 24 kW Arceus kombi fiyatı 8.500 ₺ civarındadır.
 • 27 kW Arceus kombi fiyatı 9.000 ₺ civarındadır.

Ayrıca Kontrol Edin

Doğalgaz Sobası Nedir? Doğalgaz Sobası Fiyatları Ne Kadar?

Doğalgaz sobası, eskiden evlerde ısınma ihtiyacını karşılamak için kullanılan bir sobadır. Doğalgaz sobası, doğalgaz sobası çeşitleri ve doğalgaz sobası fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir