Eski Kombiyi Ne Kadara Alırlar?

Eskiyen ve artık kaliteli bir şekilde çalışmayan kombinizi yeni nesil bir kombi ile değiştirmek ister misiniz? Kombi markaları belirli zamanlarda değişim kampanyaları yapmaktadır bu sizin için bir fırsat olabilir. Peki ama yeni kombiyi alırken eski kombiyi ne kadara alırlar biliyor musunuz? Bu yazımızda bu konu hakkında bilgilerimizi paylaşacağız.
Kombi Fiyatları

Kombi Fiyatı Hesaplama
Hesaplanan fiyatlar tahmini fiyatlardır. Daha net kombi ücretleri için size en yakın kombi servisleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Kombi fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Büyük kombi markalarının eskiyi getir yeniyi götür kampanyaları ile kombinizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Ama tahmin edebileceğiniz gibi bu kampanyalar genellike eski ürünü en düşük fiyatlardan almaktadır. alacağınız kombinin fiyatı ortalama eğer 5.000 TL civarında ise eski kombinizi %10 veya %20 gibi rakamlar sayarak indirim almanızı sağlayabilirler. Biz bu yazımızda büyük markalardan ziyade diğer platformlarda eski kombiyi ne kadara alırlar onu anlatacağız.

Eski kombiyi Sahibinden’de Kaça Alırlar?

Türkiye’nin en büyük ikinci el ürünlerinin satıldığı arabadan elektronik ürünlere kadar milyonlarca ilanın bulunduğu bu platformda değişim kampanyasından daha yüksek fiyatlara çalışan kombinizi satabilirsiniz. Özelliklerine göre fiyatlarda değişiklik gösteren standart kombiler Sahibinden’de 1.500 – 3.000 TL arasında satılabilmektedir. Bulunduğunuz konumu seçerek ortalama olarak 2. El kombi ne kadara alırlar bakabilirsiniz ve kendi ürününüz ile kıyaslayarak fiyatınızı oluşturabilirsiniz.

Letgo ile 2. El Kombiyi kısa zamanda satabilirsiniz!.

Basit alışveriş yapmayı tercih edenler son zamanlardaki en popüler uygulaması şüphesiz Letgo, bulunduğunuz şehirdeki ilanları size listeleyen ve müşteri ile birebir görüşülerek alışveriş yapma imkanı sunan bu uygulama ile çevrenizdeki kombi fiyatlarını görebilirsiniz. Yine sizin kombiniz ile kıyaslama yaparak hemen satış ilanı oluşturabilirsiniz. Yeni kombi almadan önce alternatifleri değerlendirmek sizin için daha yararlı olacaktır, bu yazımızda size eski kombiyi ne kadara alırlar bundan bahsettik. Kombiler hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için anasayfayı ziyaret edebilir ve en güncel yazılara bakabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Edin

Doğalgaz Sobası Nedir? Doğalgaz Sobası Fiyatları Ne Kadar?

Doğalgaz sobası, eskiden evlerde ısınma ihtiyacını karşılamak için kullanılan bir sobadır. Doğalgaz sobası, doğalgaz sobası çeşitleri ve doğalgaz sobası fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir