Hidrojenli Kombi Fiyatı 2023 | Hidrojenle Çalışan Kombi Markaları

Hidrojenli kombi, doğalgaz kullanılmadan elektrik ile ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan kombilere verilen isimdir. Hidrojenli Kombi Nedir? Hidrojenli Kombi Nasıl Çalışır? Hidrojenli Kombi Fiyatları Ne Kadar? gibi birçok farklı soru hakkındaki ayrıntılı bilgilere makalemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.
Kombi Fiyatları

Kombi Fiyatı Hesaplama
Hesaplanan fiyatlar tahmini fiyatlardır. Daha net kombi ücretleri için size en yakın kombi servisleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Kombi fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Günümüzde fosil yakı kullanımı giderek artmaktadır. Kömür, Petrol gibi fosil yakıtlar ve hatta doğalgaz, oluşturdukları çevre kirliliği nedeniyle sağlığımızı ve geleceğimizi tehlikeye atmaktadır. Bu durumda insanları alternatifler bulmaya itmektedir. Alternatif çözümlerden bir tanesi de yenilenebilir enerji kaynaklarıdır. Isınma sistemlerinde de alternatif olarak kullanılacak olan sistemlerden bir tanesi de Hidrojenli Kombi sistemidir.

Hidrojenli kombilerde, normal kombilerde ısınma ve sıcak su için kullanılan doğalgaza gerek yoktur. Onun yerine elektrik kullanılmaktadır. Su ile çalışan kombiler olarak da nitelendirilmektedir. Hidrojenli kombiler su içerisinde yer alan hidrojeni ayrıştırarak enerji kaynağı olarak kullanırlar. Bu şekilde sıcak su ve ısınma ihtiyacı karşılanmaktadır. Kömür, petrol ve doğalgaz gibi çeşitli fosil yakıtların oluşturduğu çevre kirliliği de ortadan kalkacaktır. Buna ek olarak yenilenebilir enerji kaynakları sayesinde hem çevre kirliği ortadan kalkacak hem de petrol ve doğalgaz gibi kıymetli fosil yakıtlarına olan ihtiyaç azalacaktır. Yenilebilir enerji kaynakları arasında yer alan güneş enerjisi de ısınma sitemlerinde kullanılabilecek alternatif ısınma sistemlerinden bir tanesi de olabilir.

Hidrojenli Kombi sistemi ülkemizde çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Çeşitli ortamların ve mekanların hem ısınma ihtiyaçlarını hem de sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan Hidrojenli kombiler, ülkemizde üretilmektedir ve mucidi bir Türk girişimcidir. Hidrojenli kombi sistemi uluslar arası kuruluşlar tarafından ve çeşitli ülkeler tarafından birçok farklı ödüle ve sertifikaya layık görülmüştür. Bu sitemin hakkında birçok farklı makale, gazete yazısı ve haber yapılmıştır.

Hidrojenli Kombi Avantajları Nelerdir?

Hidrojenli kombi çeşitlerinin doğalgaz kullanımı ile ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan kombi çeşitlerine göre birçok farklı avantajı yer almaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi çevre kirliliğini önlemesi ve sağlığımızı korumasıdır. Ayrıca diğer Hidrojenli kombi avantajları şu şekilde sıralanabilir.

 • Doğalgazlı kombi sisteminde döşenirken proje çizimi gerekmektedir. Ancak hidrojenli kombilerin kurumunda projelendirme masrafı yoktur.
 • Hiçbir şekilde baca sistemine gerek yoktur. Bu nedenle de çevrecidir ve sağlığa hiçbir şekilde zararı yoktur.
 • İlk yatırım maliyetleri yüksek olabilir. Ancak bu durum gözünüzü korkutmasın. Çünkü birkaç ay sonra güneş enerjisi ile entegre edilerek bedava enerji üretebilirsiniz. Bu şekilde ısınma ve sıcak su ihtiyacını ücretsiz şekilde karşılayabilirsiniz.
 • Kömür ve doğalgaz ile gerçekleştirilen ısınma sistemlerinde ortaya çıkabilecek olan zehirlenme gibi olaylarla hiçbir şekilde karşı karşıya kalmazsınız.
 • Hidrojenli kombileri banyo hariç evin herhangi bir odasına yerleştirebilirsiniz. İşyerlerinde ise istediğiniz bir kapalı ortama yerleştirebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgileri ek olarak hidrojenli kombilerin avantajları ve diğer konular hakkında bilgi edinmek için hidrojenli kombi sitemi kuran ve hidrojenli kombilerin satışını yapan Sultan Isı firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hidrojenli Kombi Nasıl Çalışır?

Hidrojenli kombi, süresiz depolanabilen ve sürekli olarak kullanım imkanı sunabilen hidrojen enerjisi ile ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamaktadır. Çalışma prensibi neredeyse doğalgaz kullanımı ile ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan yoğuşmalı kombilerle aynı şekilde gerçekleşmektedir. Hidrojenli kombiler içerisine aldıkları suyun içerisinde yer alan hidrojeni ayrıştırarak enerji elde etmektedirler. Elde ettikleri enerji ile suyu ısıtarak bulundukları ortamın ya da mekanın ısınma ihtiyaçlarını gidermekte ve sıcak su ihtiyacını karşılamaktadır.

Hidrojenli Kombi Fiyatları?

Hidrojenli kombi fiyatları, doğalgaz ile çalışan kombilere göre biraz daha pahallı olabilir. Ancak bu bir eksi olarak görülmemelidir. Çünkü sağladığı avantajlar ve gelecekte güneş enerjisi ile birleştirilerek kullanıldığında doğalgazlı kombilerin getirdiği maliyetlere göre daha az bir maliyet getirecektir. Hatta tam ve sağlam bir güneş enerjisi entegre edildiğinde hidrojenli kombi fiyatları daha uygun hale gelecektir.

Hidrojenli kombilerin fiyatları hakkında sizlere kesin bilgiler vermemiz doğru değildir. Çünkü hidrojenli kombilerin fiyatları belirlenirken ve hidrojenli kombi sistemi döşenirken göz önüne alınacak farklı durumlar vardır.  Bu durumlarda fiyatların değişiklik göstermesine neden olmaktadır. Ayrıca döviz kur değişimlerinden kaynaklanan fiyat farklılıkları da ortaya çıkabilir. Bu nedenle Hidrojenli Kombi Fiyatları hakkında kesin bilgileri öğrenebilmek için sizleri Sultan Isı firmamıza davet etmekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz sayesinde hem hidrojenli kombiler hakkındaki ayrıntılı bilgileri hem de bu kombilerin fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Edin

Ucuz Kombi

Kombi sistemi ile sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılayabilmek için kombi almak isteyen bireylere yardımcı olabilmek için Ucuz Kombi adında bir liste hazırladık. Listemizde Ucuz kombi markalarını, kombilerin özelliklerini ve satış fiyatlarını görebilirsiniz.

3 yorumlar

 1. Hidrojen kombiyi çok merak ediyorum Ordu Fatsada madeni yağ ve filitre değişimi yapan bir esnafım bu ürün hakkında detaylı bilgi almak ve kullanmak istiyorum bu bolgede bayiniz vasa gidip görme isterim yoksa bayiniz olmak isterim beni aydınlatırsanız memnun olurum selamlar

 2. Halit Cansızoğlu

  Merhaba efendim hidrojen ilgi alanımda olan bir teknolojidir. Tanışmak istiyorum.
  Hoşçakalınız.

 3. mustafa murtezaoglu

  Selam.!
  Fiyat listesi ve ürün kataloğu gonderirmisiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir