Kombi Değişim Kampanyası

Kombi değişimi, kullanılan eski kombilerin çeşitli nedenlerden dolayı sökülmesi ve demontaj edilmesinden sonra yerine yeni bir kombinin monte edilmesi işlemidir. Kombi satışı yapan çeşitli firmalar ve şirketler de bu değişimler sonucunda müşterilerine yardımcı olabilmek için Kombi Değişim Kampanyası hazırlamaktadır. Kombi değişim kampanyaları hakkında bilgiler edinmek için makalemizi inceleyebilirsiniz.
Kombi Fiyatları

Kombi Fiyatı Hesaplama
Hesaplanan fiyatlar tahmini fiyatlardır. Daha net kombi ücretleri için size en yakın kombi servisleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Kombi fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Kombi Değişimin Kampanyası birçok farklı çeşit olabilir. Örneğin eksi kombinizi alıp yerine yenisini indirimli fiyatıyla satın alabilir ya da eskini getir yenisi götür kampanyası ile montaj ücretinden kurtulabilirsiniz. Bu nedenle Kombi Değişim Kampanyaları sizler için tasarruf açısından oldukça önemlidir.

Kombi değişim işlemi yaklaşık olarak 2 ila 3 saat arasında sürmektedir. Bu işlemde kullanılan kombi sökülür, demontaj edilir ve sonrasında yeni kombi aynı yere çeşitli şekillerde montaj edilerek takılır. Daha sonrasında kontroller gerçekleştirilerek kombi değişim işlemi tamamlanır. Tüm bu işlemler yapılmadan önce ilk olarak kombi değişimi yaptıracak kişi kombi satışı ve kombi değişim işlemi yapan firmalara başvurur. Bu başvurmalar sonucunda kombi modelleri, kombi fiyatları ve montaj ücreti hakkında bilgiler edinir. Kombi satışı ve Kombi değişimi gerçekleştirilen firmalar tüm bu süreç içerisinde sizleri bilgilendirecektir. Ayrıca varsa Kombi Değişim Kampanyası hakkında sizleri bilgilendirecektir.

Kombi Değişimi Nasıl Yapılır?

Kombi değişimi için ilk olarak yerel gaz şirketinden doğalgaz aboneliği almalısınız. Daha sonra kombi satışı yapan herhangi bir firmadan sizin için en uygun olan kombiyi seçmelisiniz. Firma ilk olarak yeni kombi takımı için proje keşfi yapabilir. Yetkili firma kombi değişimi sırasında alacağınız hizmetler ve haklarınız hakkında bilgi veren bir sözleşme sunacaktır. Sözleşme kabul edildikten sonra kombi değişim işlemini başlanır. Kombi sözleşmesinde yer alması gereken maddeler şu şekilde özetlenebilir.

  • Kombinin markası ve modeli
  • Kombi için gereken amper sigortaların firma tarafından mı yoksa sizler tarafından mı yapılacağı
  • Yoğuşma gideri belirlenmesini sizin mi yapacağınız yoksa firmanın
  • Proje onay bedeli, kombi değişim belgesi bedeli

Kombi değişim sözleşmesi imzalandıktan sonra eviniz için en uygun olan proje çizilerek, yerel gaz şirketinden kombi projesinin onayı alınır. Daha sonra kombiyi aldığınız firma eski kombiyi söktükten ve demontaj işlemleri gerçekleştirdikten sonra yeni kombinin montajı gerçekleştirilir. Daha sonra tüm kontrol yapılarak kombi değişim süreci bitirilir.

Kombi değişiminde kombi projesi tüm değişim işlemlerinde gerekli değildir. Kombiniz ile aynı türde olan bir kombi ile değişim gerçekleştirilecekse kombi projesine gerek olmayabilir. Yani Hermetik Kombi’den yine Hermetik bir kombiye geçerken, Bacalı Kombi’den Bacalı Kombiye geçerken, Yoğuşmalı Kombi’den yoğuşmalı bir kombiye geçerken projeye gerek olmayabilir. Bu konu hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz kombi satışı ve kombi değişimi yapan herhangi bir firmaya danışabilirsiniz.

Kombi değişimi genellikle 2 ila 3 saat arasında bir sürede tamamlanmaktadır. Ancak Kombi değişiminde kombi değişim projesi gerekliyse projenin onaylanması biraz uzayabilir. Çünkü ilk olarak kombi projesi IGDAŞ’a sunulur. Elektronik ortamda gerçekleşen bu sunumda IGDAŞ mühendisleri projeyi inceleyerek olumlu ya da olumsuz sonuç vermektedir. Bu süreç 3 ila 4 gün sürebilir.

Kombi Değişim Kampanyası Hakkında Nasıl Bilgi Alınabilir?

Kombi satışı ve değişim işlemi gerçekleştiren firmaların Kombi Değişim Kampanyası hakkında bilgi alabilmek için firmaların iletişim numaralarından irtibata geçmeniz ya da firmayı ziyaret etmeniz gerekmektedir. Çünkü her firma kendine özel olarak kampanyalar düzenleyebilirler. Bu nedenle kombi değişim kampanyaları hakkında sizlere bilgiler vermemiz doğru değildir. Bilgiler versek bile bu bilgiler ve kombi değişim fiyatlarında ortaya çıkabilecek değişimler sizleri yanlış yönlendirmemize yol açar. Bu nedenle kampanyalar hakkında bilgiler edinebilmek için kombi satışı yapan firmalarla ya da kombi marklarıyla iletişime geçmelisiniz. Ya da bu firmaların veya kombi marklarının internet sitelerini inceleyerek kombi değişim kampanyaları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kombi markaları arasında yer alan ECA, Demirdöküm, Vaillant, Bosch, Viessman, Buderus, Baymak gibi ünlü markaların internet sitelerinde kombi değişim kampanyaları hakkında bilgiler yer alabilir. Bu markaların sitelerini inceleyerek ya da markalar ile iletişim numaralarından irtibat kurarak bilgi edinebilirsiniz.

Kombi Değişimi Fiyatları

Kombi değişimi fiyatları belirlenirken birçok farklı faktör göz önüne alınır.  Bu faktörler arasında yeni kombinin markası, kombi montaj işleminin ücreti, Kombi değişim kampanyası gibi çeşitli durumların söz konusu olup olmadığı gibi durumlar yer almaktadır.

 

Ayrıca Kontrol Edin

Doğalgaz Sobası Nedir? Doğalgaz Sobası Fiyatları Ne Kadar?

Doğalgaz sobası, eskiden evlerde ısınma ihtiyacını karşılamak için kullanılan bir sobadır. Doğalgaz sobası, doğalgaz sobası çeşitleri ve doğalgaz sobası fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir