Kombi Markaları

Kombi Markaları, yeterli miktarlarda ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılamak ya da yakıt tasarrufu sağlamak açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle kombi seçiminize yardımcı olabilmek için sizlere Kombi Markaları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.
Kombi Fiyatları

Kombi Fiyatı Hesaplama
Hesaplanan fiyatlar tahmini fiyatlardır. Daha net kombi ücretleri için size en yakın kombi servisleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Kombi fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Kombilerle ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için kombi sistemi döşetmek isteyen insanların en çok merak ettiği konulardan birisi de kombilerin markasının ne olması gerektiğidir. Çünkü Kombi Markaları hem ısınma ve sıcak su ihtiyacını yeterli seviyelerde karşılamak hem de yakıt faturalarından tasarrufu için oldukça önemlidir.

Isınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamak için kullanılan kombilerin seçiminde dikkat edilmesi gereken birçok farklı etken vardır. Sizin için en uygun kombiyi seçebilmek için dikkat etmeniz gerekenler şunlardır.

  • Isı kaybının belirlenmesi
  • Evin izolasyonu
  • Dairinizin hangi cepheye baktığı
  • Binanın duvarlarında kullanılan malzemeler
  • Dairenizin pencere boyutu ve tipi

Size uygun olan kombiyi seçerken ısı kaybı ısıtma cihazını seçerken en önemli kriterlerden bir tanesidir. Fakat kombi kapasiteleri sıcak su kullanımını kapasitesine göre değerlendirilmektedir. Kombinizi seçerken yukarıdaki maddelere ve bahsettiğimiz konulara dikkat etmelisiniz. Ayrıca kombi seçiminde kombi markaları da oldukça önelidir. Çünkü markaların sahip oldukları özellikler hem kombinin kapasitesini hem de yakıt tüketimini oldukça fazla etkilemektedir.

Kombi Markaları Nelerdir?

Kombi markaları ve özellikleri hakkındaki ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

Buderus Logamax Plus GB172i Yoğuşmalı Kombi

Alman markası olan Buderus Logamax Plus GB172i Yoğuşmalı Kombi, 30 – 35 kW bütük alanlar için ideal, verim olarak oldukça iyi, tasarruflu ve güvenilirdir. Ayrıca yüksek yoğuşma verimine sahip olan bu kombi birinci sınıf kalitesindedir.

Vaillant Eco TEC İntro Yoğuşmalı Kombi

Vaillant Eco TEC İntro Yoğuşmalı Kombi, Alman markasıdır. Birinci sınıf kaliteli bu kombi, ekonomik tüketim, yüksek ısı konforu, düşük yakıt sarfiyatı, kullanıcı deneyimlerine göre sorunsuz çalışan, estetik görünümlüdür. LCD ekranı sayesinde kolay bir şekilde kullanım sunmaktadır.

Viessman Vitodens 200 W

Viessman Vitodens 200 W, Alman markası olan bu kombi birinci sınıf yoğuşmalı kombidir. %109 seviyelerine varan verim ile enerji tasarrufu sunan, yüksek verimli pompası sayesinde elektrikten tasarruf sağlayan bir kombidir. Fan özelliği sayesinde oldukça düşük ses seviyesine sahip olan Viessman Vitodens 200 W Kombi markaları modellerinden biridir.

Alarko Serandens Super Çift Yoğuşmalı

Alarko Serandens Super Çift Yoğuşmalı kombi, %100 üzerinde verim sunmaktadır. Modern dizaynı, düşük ses seviyesi, yüksek verim ve birinci sınıf kalitesiyle sıklıkla tercih edilen kombi modellerinden bir tanesidir. Bu kombi yoğuşmalı olup hem enerji hem de yakıt tasarrufu için oldukça verimli bir modeldir.

Baymak Duo Tec Premix

Yoğuşmalı kombi modellerinden biri olan Baymak Duo Tec Premix, birinci sınıf kalitesinde olup, %109 üzerinde verimli bir performans sergilemektedir. Kombinin lcd ekranı sayesinde çok kolay bir kullanımı vardır. Ayrıca bu kombi paslanmaz çelikten üretilmiştir. Düşük elektrik tüketimi ve yakıt tasarrufu sağlaması nedeniyle oldukça sıklıkla tercih edilmektedir.

Bosch Condens 7000i W

Kombi markaları denildiğinde akla gelen ilk markalardan bir tanesi Bosch’tur. Bosch markasının COndens 7000i W modeli ise hem verimlilik hem de yakıt tasarrufu sağlaması nedeniyle oldukça fazla tercih edilmektedir. Şok dizaynı, akıllı olması, üstün kalitesi, diğer modellere göre daha uygun fiyatlı olması, sessiz çalışma özelliği, ergonomik ve modern tasarımı gibi birçok farklı özelliği sıklıkla tercih edilmesine neden olmaktadır.

Demirdöküm Nitromix Plus

Kombi markalarından biri olan Demirdöküm markasına ait olan Nitromix Plus birçok farklı özelliği ile tercih edilen kombilerden biridir. 3 yıldızlı verim kapasitesine sahip olan, haftalık programlanabilme özelliği, düşük ses kapasitesi, LCD ekranı, düşük gaz tüketimi gibi özellikleri tercih edilmesine yol açmaktadır. Bu kombi hem enerji tasarrufu hem de yakıt tüketimi tasarrufu sağlaması açısından listemizde yer almaktadır.

Airfel Digifel Premix CP1 – 40 SP

Airfel Digifel Premix CP1 – 40 SP, tam yoğuşma teknolojisi ile üretilmiştir. Ön yüzeyinde yer alan LCD ekran teknolojisi sayesinde kolay bir kullanım sunmaktadır. Estetik görünümü, veriminin yüksek olması, düşük gaz tüketimi ve enerji tasarrufu gibi artıları nedeniyle kombi sistemi ile ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını giderecek bireylerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Eca Proteus Premix

En fazla tercih edilen ve en bilenen kombi markalarından biri olan ECA, ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamak için kombi kullanacak kişilerin seçimlerinden bir tanesidir. Eca markasının Proteus Premix modeli de sağladığı tasarruflar ve birçok farklı özelliği sayesinde sizler için iyi bir alternatif olabilir.

 

 

Ayrıca Kontrol Edin

Doğalgaz Sobası Nedir? Doğalgaz Sobası Fiyatları Ne Kadar?

Doğalgaz sobası, eskiden evlerde ısınma ihtiyacını karşılamak için kullanılan bir sobadır. Doğalgaz sobası, doğalgaz sobası çeşitleri ve doğalgaz sobası fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir