Ucuz Kombi

Kombi sistemi ile sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılayabilmek için kombi almak isteyen bireylere yardımcı olabilmek için Ucuz Kombi adında bir liste hazırladık. Listemizde Ucuz kombi markalarını, kombilerin özelliklerini ve satış fiyatlarını görebilirsiniz.
Kombi Fiyatları

Kombi Fiyatı Hesaplama
Hesaplanan fiyatlar tahmini fiyatlardır. Daha net kombi ücretleri için size en yakın kombi servisleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Kombi fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

İnsanlar evleri, iş yerleri gibi birçok farklı mekanın ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayabilmek için kombileri tercih etmektedirler. Kombiler diğer ısınma ihtiyacını karşılayan cihazlara ve sistemlere göre daha verimli olması ve kullanımın daha kolay olması nedeniyle ısınma sisteminde sıklıkla başvurulan bir sistemdir. Ayrıca ısınma ihtiyacını gidermenin yanı sıra sıcak su ihtiyacını da karşılaşması kombileri diğer ısınma sistemlerine göre bir adım daha öne çıkarmaktadır. Ancak insanlar nasıl bir kombi alacaklarını ve kombi fiyatlarını çok fazla merak etmektedirler. Bu nedenle sizlere Ucuz kombi özellikleri ve fiyatları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Ucuz Kombi Markaları, Özellikleri ve Fiyatları

Ucuz Kombi Listemizde yer alan kombilerin isimleri şu şekildedir.

  • Demirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi
  • C.A. Proteus Premix 24 kW
  • Buderus Logamax Plus GB062
  • Baymak DuoTec Compact Premix
  • Bosch Condense 2500 W
  • Bosch Condens 2200i W 24 C23
  • Warmhaus Ewa 24 Premix
  • Daikin NDJ D2CND024

Yukarıdaki Ucuz kombi modellerinin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır. Ancak listemizde belirtilen fiyatların değişiklik gösterebileceğini ve yaklaşık fiyatlar olduğunu unutmayınız. Güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilmek için kombi modellerini Google arama motorunda aratarak ya da markaların ana sitelerini ziyaret ederek bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca Kombi satışı yapan çeşitli firmaları ziyaret ederek de bahsettiğimiz modellerin fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz.

Demirdöküm Nitromix P 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi

Demirdöküm Nitromix P 24 Hermetik teknolojisiyle üretilmiş yoğuşmalı bir kombidir. 22 kW kapasitesinde olan bu kombi 51 dB seviyesinde sessiz bir şekilde çalışmaktadır. A enerji sınıfına dahil olan bu kombinin fiyatı 8.000 – 8.500 ₺ arasında değişmektedir.

E.C.A. Proteus Premix 24 kW

E.C.A. Proteus Premix kombi 24 kW kapasitesinde olup tam yoğuşmalı bir kombidir. Bu kombide yer alan oto kontrolü sistemi sayesinde akıllı telefon ya da tabletlerinizle uzaktan kontrol edebilirsiniz. Ucuz kombi modellerinde arasında yer alan bu kombinin fiyatı 8.250 – 8.500 ₺ arasındadır.

Buderus Logamax Plus GB062

Buderus Logamax Plus GB062 kombi 24 kW ısınma kapasitesinde 30 kW sıcak su kapasitesine sahiptir. 47 dB seviyesinde sessiz çalışma özelliğine sahip olan bu kombinin fiyatı 9.000 – 9. 500 ₺ arasındadır.

Baymak DuoTec Compact Premix

Baymak DuoTec Compact Premix modeli 24 kW ısınma ve sıcak su kapasitesine sahiptir. ErP enerji verimliliği A sınıfı olan bu kombi %92 oranında mevsimsel ısıtma verimliliği sağlamaktadır. Bu kombinin fiyatı 7.500 ₺ civarındadır.

Bosch Condense 2500 W

Bosch Condense 2500 W kombi 24 kW ısınma kapasitesine sahiptir. 47 dB seviyesinde sessiz çalışma olanağı sunan bu kombi A sınıfı enerji verimliliğine sahiptir. Ucuz kombi modellerinden biri olan Bosch Condense 2500 W fiyatı yaklaşık olarak 8.000 ₺’dir.

Bosch Condens 2200i W 24 C23

Bosch Condens 2200i W 24 C23 24/25 kW ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi 24 kW kapasitesinde ısınma 25 kW kapasitesinde sıcak su ihtiyacını karşılamaktadır. 45 dB seviyesinde sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Yeni kullanıcı arayüzü, yeni nesil LCD ekranı sayesinde kullanıcıya kolay kullanım özelliği sunmaktadır. Hermetik kombi çeşitlerinden biri olan Bosch Condens 2200i W 24 C23 kombinin fiyatı yaklaşık olarak 8.250 ₺’dir.

Warmhaus Ewa 24 Premix

Warmhaus Ewa 24 Premix kombi 24 kW ısınma kapasitesine sahiptir. Yaklaşık olarak 95 W kapasitesinde elektrik tüketimi yapmaktadır. En düşük petek ısısı seviyesi 25 dereceyken en yüksek petek ısısı seviyesi 80 derecedir. Warmhaus Ewa 24 Premix Hermetik Yoğuşmalı Kombinin fiyatı 6.000 – 6.500 ₺ arasında değişiklik göstermektedir.

Daikin NDJ D2CND024

Daikin NDJ D2CND024 24 kW ErP Hermetik Yoğuşmalı Kombi yaklaşık olarak 27 kg ağırlığındadır. Özel tasarımı sayesinde alandan tasarruf sağlamaktadır. Isı eşanjörü sayesinde kullanıcıya ayrıcalıklı özellikler sunmaktadır. Üzerinde yer alan LED ekran teknoloji sayesinde kullanıcılara kolay kullanım özelliği sunmaktadır. Ucuz kombi modelleri listemizde yer alan Daikin markasının bu modelinin fiyatı yaklaşık olarak 10.000 ₺’dir.

 

 

 

Ayrıca Kontrol Edin

Doğalgaz Sobası Nedir? Doğalgaz Sobası Fiyatları Ne Kadar?

Doğalgaz sobası, eskiden evlerde ısınma ihtiyacını karşılamak için kullanılan bir sobadır. Doğalgaz sobası, doğalgaz sobası çeşitleri ve doğalgaz sobası fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir